11. díl - Modeling vs. Inteligence

19. srpna 2013 v 11:30 | Adah |  Modeling vs. Inteligence (komix)
Ahoj...Zase jsem byla neaktivní, já vím.... Měla jsem příměstský tábor (8:00 - 16:00), takže vždycky když jsem přišla domů, byla jsem unavená a nechtělo se mi nic dělat. Tak teď sem rychle vkládám komix. Plnou aktivitu očekávejte až od září :(
Před měsícem a pár dni byl předchozí díl. Měla bych trošku zrychlit :D
Komentujte :)


,,A vypadává..."

Na obrazovce se objevila fotka Ayshy. ,,Aysha Moon!" Aysha se jen usmála a řekla: ,,Díky. Bylo to s váma děsný. Jste jenom nafoukaný cimprlíny kterým zaleží jen na vzhledu. Já jdu najít Mikeilu, sbalit nějakýho kluka, a trénovat jízdu na motorce. Sayonara čů*y!" všichni zůstali koukat. Aysha odcházela pryč, a Rachel s Britney si uvědomily, že ji vlastně vůbec neznaly. Luke se vzpamatoval první. ,,Vaše kufry čekají dole. Protože vy se STĚHUJETE!" Všechny holky nadšeně vypískly a hnaly se dolů.

Za půl hodiny už byly před jejich novým sídlem. ,,Wow. Konečně luxus." poznamenala Britney.
,,Vzpomínáte si na ty dvojce? Je na čase je vysvětlit." řekl Lucas. Když si uvědomil, že získal pozornost všech pěti, pokračoval. ,,Je to něco jako zalehací pořádek." řekl a dost záchvat smíchu. ,,Dělej!" řekla netrpělivá Alex. ,,Jelikož vypadla Aysha, která byla ve dvojci s Astrid, Astrid má teď volnou postel. Ostatní mají palandu." ,,Palandu? VŽDYŤ TY MAJ JENOM V KONCENTRÁKÁCH!" vykřikla Britney. ,,Hele, uklidni se, náhodou palandy jsou šik." řekl Lucas. ,,Prej šik! Kdo tohle slovo používá? Nůůlý!" řekla Alex a smála se. Byl čas jít dovnitř.

Když tam vešly, byla tam jedna vyvýšená postel. ,,Tady budeš spát ty, Astrid. A ten počítač je pro všechny." Hned za stěnou byla druhá palanda.

,,Tahle je pro Rachel a April." řekl Lucas. ,,Kde chceš spát?" zeptala se Rachel. ,,Mně to je jedno." ,,Tak spím nahoře!" řekla Rachel a spokojeně se usmála.

A třetí palanda patřila Britney a Alex. ,,Mám horní!" vykřikly obě nastejno. Po "kámen nůžky papír", bylo jasné, že horní palanda bude Alexina.

Byla tady úplně malinkatá koupelna, u který Alex poznamenala, že jsou to komunistický podmínky. Lucas ale rychle odpověděl, že jestli toho nenechá, tak může rovnou odstoupit ze soutěže. ,,No, hlavní je že je nejblíž naší posteli." řekla jen tiše Alex.

,,A kuchyň je zas nejblíž mý posteli!" vytahovala se Astrid.

,,No, a jídelní stůl je zas nejblíž naší posteli." řekla Rachel. Opravdu. U jejich postele byly dvěře, které vedly do původní garáže, ale místo toho tady byl jídelní stůl a posilovna. ,,Hm...No...A...KDE JE LUXUS?" zakřičela Britney která už to nemohla vydržet. ,,Pojď ven, a podívej se." řekl Lucas.

Byl tam bazén,

a vířivky! ,,Navíc tenhle dům má dvě patra, pojďte prozkoumat to druhé..." řekl Lucas.

Když se tam vešlo, bylo to velmi luxusní. Britney už začla svitat naděje, ale Lucas ji setřel. ,,Tohle je jenom moje patro."

,,A tady je má ložnice. Sem máte vstup zákázán - a tím sem myslím do celého druhého patra, né jen do ložnice."

Otázky:
1) Volná diskuze
2) Líbil se ti díl?

Předchozí díl Následující díl
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Která postava vám je nejsympatičtější? (Komix Modeling vs. Inteligence) :)

Alex
Astrid
April
Aysha
Britney
Lucas
Rachel
Mikeila

Komentáře

1 Katee Katee | Web | 20. srpna 2013 v 9:39 | Reagovat

Díl se mi líbil, ale mohlo v něm být ještě něco víc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama