0. díl - Tacolo

6. prosince 2012 v 19:40 | Adah |  Tacolo (komix)
Úvodní díl
Tohoto komixu je autorka Adah. Je o rodině Tacolo.


Giana Tocalo. Nejstarší členka rodiny. Má dvě mladé dospělé dcery - Amy a Peggy. Je se svým manželem Robertem rozvedená. Je velice intlegentní a knihomolka. Je to "bába co ví všechno". A taky má občas pěkně blbý rady.


Amy Tocalo. Sportovní a aktivní matka dvojčat Umbrelly a Dorry. Měla přítele Barona ale rozešli se. Nechal jí na krku Dorry a Umbrellu a občas z toho pěkně šílí, protože Umbrella a Dorry nejsou žádný vzorný děti.


Umbrella Tocalo. Dcera Amy. Je to starší dvojče. Chodí na základní školu a její známky se pohybují kolem čtyřek a pětek. Je to barbínka.


Dorry Tocalo. Dcera Amy - mladší dvojče Umbrelly. Chodí na základní školu a její známky se pohybují kolem trojek a čtyřek. Víc se snaží než Umbrella a taky jinak vypadá, jinak jsou stejné.


Peggy Tocalo. Máma Olivera a Rebory. Je na tom opravdu hodně podobně jako Amy. Je jen o rok starší, taky zbožňuje sport a je to drsňačka (Amy zas taková drsňačka není) a je rozešlá se svým přítelem Jackem. A i on jí nechal na krku 2 děti. Ale jsou to dvě batolata. Oliver a Rebora.


Oliver Tocalo. Má sestru Reboru a mámu Peggy. Rebora a on nejsou dvojčata, Rebora je o rok mladší.


Rebora Tocalo. Tak všechno už asi víte, Rebora je mladší sestra Olivera a dcera Peggy, sestřenice Dorry a Umbrelly, neteř Amy a vnučka Giany.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adah Adah | E-mail | Web | 10. srpna 2013 v 22:10 | Reagovat

Omlouvám se že jsem napsala všude Tocalo, je to Tacolo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama